İşbankası Maximiles Kart Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Çağımızın alış veriş konusunda pratiklik ve kolaylık sağlayan olmazsa olmazları kredi kartları. Herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada Türkiye’ nin en çok müşteri potansiyeline sahip bankalarından biri olan, İş Bankasının İşbankası Maximiles Kart Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

İşbankası Maximiles Başvuru Sorgulama

Çok seyahat yapanlar için gayet avantajlı, kullanışlı ve yararlı fırsatlar sunan bir kart; İşbankası Maxmiles Kredi Kartı. Yapacağınız her 150 TL lik alışverişe 1 MaxiMil kazanırsınız. Bunlar aynen maxipuan gibidir. Bir maxipuan bir maximil yerine geçmektedir. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapacak müşterilerimiz kart puanları hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar. Bu kredi kartında puan yerine geçen şey ise mil dir. Biriken maximillerinizi aynı para gibi kullanabilir ve uçak bileti alarak istediğiniz gibi doya doya yolculuk yapabilirsiniz. Mesela 100 TL lik bir uçak bileti alacaksanız bunun için 100 Maximil kullanarak biletinizi bedava olarak sadece puanlarınızla almış olursunuz.

İşbankası Maximiles Card

İşbankası Maximiles Kart Başvuru Sorgulama aşamalarından önce kartın diğer özelliklerini biraz paylaşalım. Bu kredi kartı da İşbank ın diğer bir kartı olan Maximum Kart gibi tüm Türkiyede müze kart olarak kullanılabilmektedir. Yapacağınız peşin harcamalarınızın ödemesini 3 aya kadar erteyebilme fırsatınız vardır. Peşin olarak yaptığınız alış verişlerinizi daha sonra taksit taksit ödeyebilme hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapmak için gayet kullanılabilir özellikleri bulunan bu kart İş Seyahatleri için ya da yurtiçinde seyahat eden iş adamlarının da işine çok yarayan bir kart türüdür. Talimatınız ile üstü kalsın hizmetini uygulayarak üstü yuvarlanmış ödemelerinizi ayrı bir fona aktararak sizin için birikim sağlar. Bankamatik kart özelliği de taşıyan Maximiles Kredi Kartı, ayrıca sevdikleriniz için de ek kart çıkartabilme özelliğine sahiptir.

İşbankası Maximiles Başvurusu

İşbankası Maximiles Kart Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Faturalarınız için talimatınızla akıllı ödeme sistemi bulunan Maximiles Kart ile internet üzerinden de güvenli alış veriş yapmak mümkün. Öncelikle online olarak başvurmak için aşağıda paylaşmış olduğumuz buraya tıklayınız yazısına tıklayıp açılacak sayfadaki bilgileri eksiksiz doldurarak, başvur tuşuna basıp başvurunuzu tamamlamanız çok kolaydır. Banka kısa süre içinde dönüş yapacaktır.

İşbankası Maximiles Kart Başvuru Sorgulama ve Online Başvuru için BURAYA TIKLAYINIZ

İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama için diğer yol; bir İş Bankası şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde İş Bankası tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama ve Başvuru Durumunuzu Öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “İşbankası Maximiles Kart Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>