İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Çağımızın alış veriş konusunda pratiklik ve kolaylık sağlayan olmazsa olmazları kredi kartlarıdır. Herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri potansiyeline sahip bankalarından biri olan, İş Bankasının İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

İş Bankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama

İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama aşamalarını anlatmadan önce Maksimum Card ayrıcalıklarından biraz bahsedelim. Öncelikle güzel bir kültürel örnek sergileyerek Türkiye’ nin her yerinde geçerli müze kart görevi gören Maximum Kart sahibi olmak için yararlı bir özellik taşıyor. Vereceğiniz bir talimat yardımı ile üstü kalsın özelliği devreye girer ve yapacağınız alış veriş ekstrelerinizi sizin için düz hesap dediğimiz şekilde yuvarlayarak, üzerlerini bir fona aktarır ve sizin için birikim sağlar. İstediğiniz şekilde 1-2-3 ay ödeme erteleme yapma fırsatına yine bir talimat verme ile sahip olabilmektesiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Maximum Kart ayrıcalıklarından yararlanmak için hızlı ve kolay başvuru yollarını kullanmak istiyorsanız öncelikle telefon bankacılığını deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken 0850 724 0 724 nolu telefonu arayarak ya da MAXİMUM yazıp boşluk bırakıp TC. Kimlik numaranızı yazıp, 4402 ye kısa mesaj olarak gönderip başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart Başvuru

Bir diğer Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yöntemi de internet şubelerinden olacaktır. Aşağıda yazan buraya tıklayınız yazısı ile aktarılacağınız sayfa üzerinden hemen başvur butonuna tıklayarak kart türünüzü seçip TC. Kimlik No, Cep telefonu numarasını ve güvenlik kodunu girerek başvur butonuna tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Online olarak başvurmak için  BURAYA TIKLAYINIZ

İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama için izleyebileceğiniz klasik yol ise; bir İş Bankası şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde İş Bankası tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

2 Comments on "İşbankası Maximum Kart Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter
Züleyha Kara | Ekim 31st, 2014 at 15:30

Maksimum karttan memnunum çoğu mağazada geçerli ve özellikle benzin alış verişlerinde para puanlar ve kolaylıklar sağlıyor. yazı için tşk.

commenter

maksimum kart puanları çok işime yarıyor züleyha hanım sizinde dediğiniz gibi özellikle sürekli araç kullanıp benzin alıyorsanız.

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>