Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi

Anadolu Yakasında bulunan, İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi hakkında paylaşacağımız bilgilerle randevularınızı kolayca alabilir ve tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık Bakanlığının Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama kapsamında yenilenmeye gitmiş ve sisteme ilave olarak artık Aile hekimliği Randevu sistemini de eklemiştir. Vatandaşlarımız daha hızlı, pratik ve kaliteli bir hizmet alabileceklerdir.

Mhrs kapsamında online olarak internet sitesini günde 200 bin civarı vatandaş ziyaret etmekte ve Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama hizmetinden yararlanmaktadır. İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi için randevu almak isteyen vatandaşlarımıza, hastane hakkındaki bilgilerin paylaşımlarını yapacağız. Sitede kaydını oluşturmuş ve sisteme girişini yapmış vatandaşlarımız istedikleri hastane de istedikleri hekimi seçip, tedavi gününü ve saatini kendileri belirleyeceklerdir.

İstanbul Siyami Ersek Hastanesi

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi için randevu alacak vatandaşlarımız, randevu almak için sayfamızın altında belirtilen buraya tıklayınız yazısına tıklayarak karşınıza gelecek sayfada TC Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfadan sağ tarafta il seçeneğini, altındaki ilçe seçeneği seçip, İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi için seçiminizi yaparak tedavi olmak istediğiniz hekimi belirleyip randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ALO 182 nolu telefonu arayıp oradan İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi konusunda Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz. Hastanenin halk dilindeki adı Siyami Ersek Hastanesidir.

Hastane hakkında adres ve telefon bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi adresi; Tıbbiye Caddesi, No: 13 Haydarpaşa Üsküdar / İstanbul Telefon numarası ise; 0216 542 44 44 dır.

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama ve Randevu Almak için BURAYA TIKLAYINIZ 

No Responses to “Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>