Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi

Göğüs, kalp, damar hastalıkları üzerine hizmet veren ve Avrupa Yakasında bulunan, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında paylaşacağımız bilgilerle randevularınızı kolayca alabilir ve tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık Bakanlığının Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama kapsamında yenilenmeye gitmiş ve sisteme ilave olarak artık Aile hekimliği Randevu sistemini de eklemiştir. Vatandaşlarımız daha hızlı, pratik ve kaliteli bir hizmet alabileceklerdir.

Mhrs kapsamında online olarak internet sitesini günde 200 bin civarı vatandaş ziyaret etmekte ve Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama hizmetinden yararlanmaktadır. İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi için randevu almak isteyen vatandaşlarımıza, hastane hakkındaki bilgilerin paylaşımlarını yapacağız. Sitede kaydını oluşturmuş ve sisteme girişini yapmış vatandaşlarımız istedikleri hastane de istedikleri hekimi seçip, tedavi gününü ve saatini kendileri belirleyeceklerdir.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi için randevu alacak vatandaşlarımız, randevu almak için sayfamızın altında belirtilen buraya tıklayınız yazısına tıklayarak karşınıza gelecek sayfada TC Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfadan sağ tarafta il seçeneğini, altındaki ilçe seçeneği seçip, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi için seçiminizi yaparak tedavi olmak istediğiniz hekimi belirleyip randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ALO 182 nolu telefonu arayıp oradan İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi konusunda Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Hastane hakkında adres ve telefon bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi adresi; İstasyon Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No: 11  Küçükçekmece / İstanbul Telefon numarası ise; 0212 692 20 00 dır.

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama ve Randevu Almak için BURAYA TIKLAYINIZ 

No Responses to “Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>