İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi bünyesine çeşitli bölümlerden mezun kpss sınavı puanı olan personel alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için aşağıdaki açıklamalara göz atabilir ve kayıt için gereken şartları barındıran ek dökümanı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için bir adet sağlık teknikeri alınacak bunun için Hidroterapi Önlisans Programlarından mezun olmuş erkek adaylar arasından alım yapılacak. 22 Adet hemşire alımı için Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu olmak şartı aranıyor. Hemşireler için 2014 KPSS-P3 puan türünden 55 puan ve üzeri almış olma şartı bulunuyor.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama

Alınacak personellerin aranılan şartlar arasında haftalık çalışma saati 40 saati aşmayacak şekilde, çalışacağı birime göre gece dahil görev yapma şartını kabul eden kişiler İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için göz önünde bulundurulacaktır. Alım yapılacak personel hakkında daha ayrıntılı açıklamaya aşağıdaki linkten ulaşıp ek dosyayı bilgisayarınızı indirebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için istenilen belgeler şu şekildedir; Üniversitenin internet sayfasından elde edilecek başvuru formu, öğrenim belgesi ve öz geçmiş, 2 adet fotoğraf ile Kpss Sınav Sonuç Belgesi Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik belgesi ve Mesleki Tecrübeyi gösteren belge.

Başvurlar komisyon tarafından değerlendikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde üniversitenin internet sitesinden açıklanacaktır.

Son Başvuru Tarihi; 24 Ağustos 2015

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama da Belgeyi İndirmek için

BURAYA TIKLAYIN

No Responses to “İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>