Kpss 2014/2 Tercih Başvuru Sorgulama | Yerleştirmelere Eklenen 2 Ünvan

Sizlerle paylaştığımız 17 Kasım Pazartesi günü başlayan yerleştirmeler konusunda ve Kpss 2014/2 Tercih Başvuru Sorgulama kapsamında, bir yenilik yaşandı.

Yerleştirmelere Eklenen 2 Ünvan

Alt öğrenim düzeylerindeki adaylar için geçerli olacak Yerleştirmelere Eklenen 2 Ünvan daha var. Ortaöğrenim seviyesinde adayların başvuru yapabilecekleri pozisyon isimleri; “İstidlalci” ve “Rasatçı” olarak açıklandı ve bunlarda artık Tercih Kılavuzuna kadroya eklendi.

Belirttiğimiz tercih kılavuzu yenilenmiş olarak Ösym nin sitesinde sizler için yayınlandı. İsterseniz BURADAN ulaşabilirsiniz. Eğer adaylar bu Yerleştirmelere Eklenen 2 Ünvan kadrosundan tercih yapıp, yaptıkları mevcut tercihlerini değiştirmek isterlerse; 26 Kasıma kadar yani tercih süresi boyunca yapabilirler.

Kpss 2014 2 Tercih Başvuru Sorgulama

Kpss 2014/2 Tercih Başvuru Sorgulama açıklamak gerekirse; İstidlalci; büro, müşteri hizmetleri, kütüphane ve posta işleri gibi çeşitli işler yapar. Rasatçı ise; gözlemci işini yapan kişi olacaktır.

No Responses to “Kpss 2014/2 Tercih Başvuru Sorgulama | Yerleştirmelere Eklenen 2 Ünvan”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>