Kpss Taban Puanlar Başvuru Sorgulama | Kpss Taban Puan Kitapçığı

Merkezi yerleştirmede büyük rol oynayan taban puanlar herkesin açıklanmasını merakla beklediği Kpss Sınavının büyük umudu. Kpss Taban Puanlar Başvuru Sorgulama işlemleri için öncelikle yeni çıkan “2014-ÖSYS Yüksek Öğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En büyük Puanları” isimli Kpss Taban Puan Kitapçığı yayınlanmıştır.

Kpss Taban Puanlar Başvuru Sorgulama

Bu Kpss Taban Puan Kitapçığı ÖSYM nin sitesinde 14 Kasım 2014 Cuma günü saat: 14.00 ten itibaren yayınlanmaya başlamıştır. Atanmayı merak ve heyecan içinde bekleyen adaylar hemen siteyi ziyaret edip, Kpss Taban Puanlar Başvuru Sorgulama yapabilirler. Aşağıda paylaştığımız buraya tıklayınız yazısına tıklayarak ÖSYM nin sitesine yönlendirilecek ve lisans ile ön lisans düzeyinize göre taban ve tavan puanların bulunduğu yerleştirilme sonuçlarına göre pdf listeleri görebileceksiniz.

Kpss Taban Puan Kitapçığı

Kpss Taban Puanlar Başvuru Sorgulama ve Kpss Taban Puan Kitapçığı için  aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYIN 

2015 Kpss Sınav Tarihleri ve Başvuru Bilgileri için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Kpss Taban Puanlar Başvuru Sorgulama | Kpss Taban Puan Kitapçığı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>