Kpss Tercih Kadroları Başvuru Sorgulama | Kpss Boş Kadrolar Başvuru Sorgulama

Yeni yapılacak Kpss 2014/2 tercih tarihleri 17-26 Kasım tarihleri arasında olarak belirlenmiştir. Kpss Tercih Kadroları Başvuru Sorgulama aşamalarında 5 bin 67 memur alınacak ve kadro açılacak olarak belirlenmiştir.

Kpss Tercih Kadroları Başvuru Sorgulama

Kpss Boş Kadrolar Başvuru Sorgulama konusundan bahsedecek olursak; bu açılan kadro sayısının çoğusu sağlık kurumları üzerine olacak. Hemşire ve ebe adaylarının atanma şansı daha fazla çünkü; Kpss Tercih Kadroları Başvuru Sorgulama konusunda 1408 tane hemşire ve 227 adet de ebe atanması yapılacak.  Bunların dışında Kpss Boş Kadrolar Başvuru Sorgulama listesine göz atarsa; alınacak sosyal çalışmacıların sayısı 526 kişi olarak belirlenmiş.

Kpss Boş Kadrolar Başvuru Sorgulama

Yukarıda saydıklarımız en fazla kadro açılmış bölümlerdi. Bu bölümlerin dışında en fazla alınacak kişi sayısından başlarsak sırasıyla; 431 adet Mühendis, 299 Psikolog, 270 düz memur, 109 çocuk gelişimcisi, 261 sosyolog, 380 VKHİ, 185 Teknisyen, 141 Tekniker, 153 Sağlık Teknikeri, 80 Öğretmen, 69 Bilgisayar İşletmeni, geriye kalan Kpss Boş Kadrolar Başvuru Sorgulama kişi sayısı 60 ve altında alım yapacak kadrolar olmaktadır.

One Comment on "Kpss Tercih Kadroları Başvuru Sorgulama | Kpss Boş Kadrolar Başvuru Sorgulama"

commenter

merhaba veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosuna başvurabilmek için mebten onaylı sertifika almak şart mı dört yıllık lisans mezunu olmak yetmiyor mu

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>