Kredi Kartı Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru

Herkese merhaba, artık neredeyse kredi kartı kullanmayan kalmadı. Bunun sonucu olarak çoğu kişide birden fazla ve farklı özelliklerde kredi kartı görmemiz mümkün hale geldi. Artık bazı bankalar önlemler alıp, kredi kartı vermeyi zorlaştırıp belirli kriterler oluştursa da sonuç olarak ülkemizde yinede kredi kartı almak o kadar zor değil. Piyasada bu kadar fazla kart sahibi, aktif kullanıcısı olduğu için bu bir o kadar da kredi kart borçları olan, kart sahibi olduğu anlamına gelecektir.

kredi kartı
Kredi Kartı Başvuru Sorgulama işlemleri çok karmaşık olmasa da belirli prosedürler aşamasında yürütülen işlemlerdir. Kredi kartı almaya hak kazanan kişinin belirlediği adrese 15-20 iş günü içinde kartı kurye eşliğinde gönderilecektir.Kredi Kartı Başvurunuzun olumlu ve normalden hızlı sonuçlanabilmesi için, iş yerinizin maaş ödemesi işlemlerinde çalıştığı bankayı ilk seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Başvuru sorgulama aşamasında, başvurduğunuz bankanın başvuru sorgulama kısımlarından takip etme olanağınız vardır.

kredi kartı başvuru sorgulama
Eğer ev hanımıysanız, bankada paranız dahi olsa, bordrolu çalışan olmadığınız taktirde kredi kartı alma şansınız olmayacaktır. Bazı bankalar bazı durumlarda; müşterileri yükümlülüklerini düzgünce yerine getirip, tüm evrakları onların istekleri doğrultusunda düzenli bir şekilde gerçekleştirse dahi kart almaya hak kazanamayabilirler. Başvuru sorgulama size olumsuz bir cevapla geri dönebilir. Bunun sebepleri; daha önceden kullanıp kapattığınız bir kredi kartınızın borç ödemelerinde aksaklıklar olması ya da mevcut kullandığınız kart borcunuzdan kaynaklanabildiği gibi, daha önce hiç kart kullanmamış olmanızda olumsuzluk örneği olmaktadır.

kredi kartıyla alışveriş
Kredi Kartı Başvuru Sorgulama aşamaları bankaların ana merkezlerinden yürütüldüğü için, size olumsuzluğun nedenini tam olarak açıklamayacaklardır. Kredi kartları seviyelerine göre kullanıcılarından yıllık aidat alabilmektedirler. Yıl içinde para puanlar, kampanyalarlar ile müşterilerini ödüllendiredebilirler. Öğrencilerin kullandığı ya da bazı limiti düşük kartlarda yıllık aidat olmadığı gibi, bazı itirazlar doğrultusunda müşteriler yıllık aidatlarını iptal de ettirebilmektedirler.

No Responses to “Kredi Kartı Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>