Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Üniversitesi bünyesine çeşitli bölümlerden mezun kpss sınavı puanı olan personel alımı yapacağını duyurdu. Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için aşağıdaki açıklamalara göz atabilir ve kayıt için gereken şartları barındıran ek dökümanı inceleyebilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için alım yapılacak 4 adet hemşire döner sermaye bütçeli alınacak olup, 4 yıllık Sağlık Yüksek Okullarının Hemşirelik Bölümünden ya da Hemşirelik Fakültesi mezunu olması aranacak. Özel bütçe kapsamında da 6 adet hemşire alımı yapılacak olup, diğeriyle aynı şartlar aranacaktır.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama

Alınacak personellerin 2014 yılı KPSS B Grubu KPSS P3 puan türünden sonuç belgesi olması Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için göz önünde bulundurulacaktır. Alım yapılacak personel hakkında daha ayrıntılı açıklamaya aşağıdaki linkten ulaşıp ek dosyayı bilgisayarınızı indirebilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için istenilen belgeler şu şekildedir; Üniversitenin internet sayfasından elde edilecek başvuru formu, öğrenim belgesi ve öz geçmiş, 2 adet fotoğraf ile Kpss Sınav Sonuç Belgesi Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik belgesi ve Mesleki Tecrübeyi gösteren belge.

Başvurlar için ayrtınılı bilgiye ve başvuru şartlarına ulaşmak adına sayfanın altındaki linki ziyaret edebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi; 20 Ağustos 2015

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama da Belgeyi İndirmek için

BURAYA TIKLAYIN

No Responses to “Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>