Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Sağlık Bakanlığı Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama kapsamında yenilenmeye gitmiş ve sisteme ilave olarak artık Aile hekimliği Randevu sistemini de eklemiştir. Vatandaşlarımız daha hızlı, pratik ve kaliteli bir hizmet alabileceklerdir. Randevularını kendi seçtikleri yöntemlerle istedikleri tarih ve saatlere göre sorunsuz alıp, tedavilerini gerçekleştirebileceklerdir.

Mhrs kapsamında online olarak internet sitesini günde 200 bin civarı vatandaş ziyaret etmekte ve Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama hizmetinden yararlanmaktadır. Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi için randevu almak isteyen vatandaşlarımıza hastane hakkındaki bilgilerin paylaşımlarını yapacağız. Sitede kaydını oluşturmuş ve sisteme girişini yapmış vatandaşlarımız istedikleri hastane de istedikleri hekimi seçip, tedavi gününü ve saatini kendileri belirleyeceklerdir.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi için randevu alacak vatandaşlarımız, Randevu almak için sayfamızın altında belirtilen buraya tıklayınız yazısına tıklayarak karşınıza gelecek sayfada TC Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfadan sağ tarafta il seçeneğini, altındaki ilçe seçeneği seçip,  Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi için seçiminizi yaparak tedavi olmak istediğiniz hekimi belirleyip randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ALO 182 nolu telefonu arayıp oradan da Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi konusunda Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Hastane hakkında adres ve telefon bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi; Ertuğrul Mahallesi, Doğan Avcıoğlu Caddesi, No: 7 Nilüfer / Bursa dır. Telefon numarası ise; 0224 275 20 00 dır.

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama ve Randevu Almak için BURAYA TIKLAYINIZ 

No Responses to “Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>