Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Muğla Marmaris Devlet Hastanesi

Muğla Marmaris Devlet Hastanesi hakkında paylaşacağımız bilgilerle randevularınızı kolayca alabilir ve tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık Bakanlığının Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama kapsamında yenilenmeye gitmiş ve sisteme ilave olarak artık Aile hekimliği Randevu sistemini de eklemiştir. Vatandaşlarımız daha hızlı, pratik ve kaliteli bir hizmet alabileceklerdir.

Mhrs Randevu kapsamında online olarak internet sitesini günde 200 bin civarı vatandaş ziyaret etmekte ve Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama hizmetinden yararlanmaktadır. Muğla Marmaris Devlet Hastanesi için randevu almak isteyen vatandaşlarımıza, hastane hakkındaki bilgilerin paylaşımlarını yapacağız. Sitede kaydını oluşturmuş ve sisteme girişini yapmış vatandaşlarımız istedikleri hastane de istedikleri hekimi seçip, tedavi gününü ve saatini kendileri belirleyeceklerdir.

Muğla Marmaris Devlet Hastanesi

Muğla Marmaris Devlet Hastanesi için randevu alacak vatandaşlarımız, randevu almak için sayfamızın altında belirtilen buraya tıklayınız yazısına tıklayarak karşınıza gelecek sayfada TC Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfadan sağ tarafta il seçeneğini, altındaki ilçe seçeneği seçip Muğla Marmaris Devlet Hastanesi için seçiminizi yaparak tedavi olmak istediğiniz hekimi belirleyip randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ALO 182 nolu telefonu arayıp Muğla Marmaris Devlet Hastanesi konusunda Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Hastane hakkında adres ve telefon bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Muğla Marmaris Devlet Hastanesi adresi; Çamdibi Mahallesi, Yeni Çevre Yolu Caddesi, 320. Sokak Marmaris / Muğla Telefon numarası ise; 0252 412 10 29 dır.

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama ve Randevu Almak için BURAYA TIKLAYINIZ 

Gelen Arama Kelimeleri:

  • marmaris mhrs randevu

One Comment on "Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Muğla Marmaris Devlet Hastanesi"

commenter

gittiğim en güzel hastahane idi yada ben en iyi çalışanlar denk geldi çok güler yüzlüydüler hiç unutmam

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>