Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Düşük kar oranlar ile esnek, bütçenize uygun geri ödeme planları sayesinde kira öder gibi ev sahibi olmak isterseniz Konut Finansman Desteği kapsamında konut kredisi için başvurabilir ve istediğiniz gibi bir ev hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız Odeabank ın Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarını, süreci ve bunun için neler yapmanız gerektiğiniz anlatacağız. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Mortgage Başvuru Sorgulama konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

Odeabank Mortgage Başvuru Sorgulama

Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Odeabank da sizleri bekliyor. Dilerseniz sabit taksit seçeneğini seçerek, kredi oranınızı eşit taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında sizlere sunduğu en fazla 120 aya kadar vade seçeneği hakkınızı kullanabilirsiniz. Ve konutun değerinin en fazla % 75’ i kadar kredi kullanabilirsiniz. Yeni konutunuza geçtiğiniz gibi bankadan yangın ve zorunlu deprem sigortanızı da yaptırabilirsiniz.

OdeaBank Konut Kredisi Başvurusu

 

Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çalışanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

OdeaBank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama işleminiz için; istenilen belgelerle beraber en yakın Odeabank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Bankanın sizi aramasını isterseniz aşağıdaki buraya tıklayınız yazısına tıklayarak, açılacak bankanın sayfasında, gerekli bilgileri eksiksiz doldurarak gönder butonuna tıklayarak bilgilerinizi Odeabank a ulaştırmış olursunuz.

Mortgage Başvuru Sorgulama ve Bankanın Size Ulaşması için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Odeabank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>