Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası

Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kamu çalışanı müşterilerine, 2015 yılının ilk kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarını karşılamak ve gerçekleştirmek istedikleri hayaller varsa ya da farklı şeyler düşünen herkesin yararlanabileceği pratik bir kampanyadır. Çoğu müşterinin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, ihtiyaç kredisi kullanarak istediklerini alabilmek bir sistem haline geldi. Her şey için kredi kullanılabilmesi için bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Şekerbank’ ın Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Şekerbank 2015  Kamu Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını kaçırmayın. Kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanmış bu kredi kampanyası  istenilen her tutar için 36 aya dek vade seçenekleri ile % 1,19 den başlayan faiz olanakları ile kamu çalışanı müşterilerine sunuluyor.

Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Maliyet Tablosu

Kampanya Türü Kredi Tutarı
(  )
Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı
(  )
Alınacak
Ücretler**
(  )
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
Kamu Çalışanlarına Kredi 10.000 36 1,19 495,08 52,50 1,46 17,52

 Telefon bankacılığını kullanarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz, 444 78 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Başvuru Sorgulama

Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama için gerek belgeler; Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, Kimliğinizin aslı ve fotokopisi (noter tasdikli olacak), Sabit bir telefon, doğalgaz, elektrik, su ya da cep telefon hatlı faturalarının son 3 ay içerisinde olanlarında biri, son olarak da gelirinizi gösteren bunu ayrıntısıyla belirteceğiniz; gelir belgesi.

Şekerbank ın genel olarak yapılan dönemsel ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip ederekte size uygun bir kredi türüne karar verip başvurmanızda mümkün olmaktadır. Kamu Kredisi kapsamında İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak isterseniz en yakın şubeden yapabilirsiniz. Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında hızlı kredi seçeneğine ATM lerden başvurmak için; Kamu Kredisi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvurularda banka cevap için anında geri dönüş yapacaktır. Eğer gelen cevapta ön onay almış iseniz gereken evraklarla en yakın şubeye başvuruda bulunarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama size için en yakın Şekerbank şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

No Responses to “Şekerbank 2015 Kamu Kredisi Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>