Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Sizi ev sahibi yapacak olan bir kredi türüdür. Yıllardır benimde artık bir evim olsun istiyor ve ev hayallerini kuruyorsanız, artık Konut Kredisi sayesinde eve sahip olmak hayal değil. Siz de Şekerbank ın Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarından haberdar olun ve bir eve sahip olun. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Konut Kredisi konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

Şekerbank Konut Kredisi Başvurusu

Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Şekerbank ta sizleri bekliyor. Mortgage Başvuru Sorgulama aşamasında konutları, Şekerbankın uzman ekspertizleri, güvenilir bir şekilde seçip araştırıyor, değer tespitini ise hatasız ve hızlı bir şekilde yapıyorlar. Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için süreç mümkün olan en hızlı şekilde yapılmaktadır. Banka şubelerinden ya da online olarak internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çalışanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

Çekmeyi düşündüğünüz kredi hakkında fikir edinmek ve size en uygun taksit seçeneklerini belirlemek için aşağıda buraya tıklayınız yazan yere tıklayarak bankanın kredi hesaplama sayfasından Konut Kredisi seçeneklerini istediğiniz gibi hesaplayabilirsiniz

Mortgage Başvuru Sorgulama ve Kredi Hesaplama için BURAYA TIKLAYINIZ 

Şekerbank Mortgage Başvuru Sorgulama

Standart konut kredisi TL cinsinden kullanılır. Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama ve online olarak başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda buraya tıklayınız yazan yere tıklayarak, açılan bankanın sayfasından TC. Kimlik no, cep telefonu numaranız, aylık net geliriniz, istediğiniz kredi türü, kredinin tutarı, kredinin vadesi ve güvenlik kodunu da girerek başvur butonuna tıklayarak ön başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz. Banka durumu inceleyip en yakın zaman size geri dönüş yapacaktır.

Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama ve Online Başvuru Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ 

No Responses to “Şekerbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>