Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Her evin kapısını açan ve sizin olmasını sağlayan bir kredi elbet bulunur. Herkes kendi evinde oturmak, kendi evine sahip olmak ister. Sürekli kira ödeyerek hiçbir şey kazanamamak hem zamanınızın hem de paranızın heba olmasından başka bir şey değildir. Bunun için Konut Kredisi çekmeyi düşünerek, kira gibi ödeyip sonucunda kendi evinize sahip olmak çok daha mantıklıdır. Artık Mortgage Başvuru Sorgulama işlemleri sayesinde istediğiniz an kredi başvurunuzu yapabilir ve bir ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.  Sizlere Teb Bank ın Ten Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarını, süreci ve bunun için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Mortgage Başvuru Sorgulama konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

Teb Bank Mortgage Başvuru Sorgulama

Bir çok resmi ve sosyal prosedürünüzde Teb Bank inanılmaz yardım ve hizmetler sunuyor. Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Teb Bank da sizleri bekliyor. Dilerseniz sabit taksit seçeneğini seçerek, kredi oranınızı eşit taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında sizlere sunduğu en fazla 120 aya kadar vade seçeneği hakkınızı kullanabilirsiniz. Ve konutun değerinin en fazla % 75’ i kadar kredi kullanabilirsiniz.

Teb Bank Konut Kredisi Başvurusu

Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çalışanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

Konut Kredinizin  sonuçlanması 1 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Sonucunuz eğer olumlu ise; satın almak isteyeceğiniz konuta Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamasında ekpertiz göndererek konutun krediye uygunluğunu ve değerini karar aşamasında hazırlayarak 4-5 gün içerisinde bankaya sunar. İstisnai durumlar dışında Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama esnasında kefil istememektedir.

Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Dönemsel olarak çeşitli kampanyalar yapılmakta ve durumunuza uyacak şekilde dilerseniz bu kampanyalardan da yararlanabilmektesiniz. Mesela; Kamu çalışanlarına, emeklilere ve bunun yanında bir çok iş kolu çalışanlarına özel konut kredisi kampanyaları ve herkesin maddi durumuna göre farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.

Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama işleminizi Online olarak yapabilmek için aşağıdaki buraya tıklayınız yazısına tıklayarak açılacak Teb Bank ın sayfasında TC. Kimlik numaranızı, Ad, Soyad, Doğum Tarihi ve güvelik kodunuyazarak devam butonuna tıklayıp, ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu 1 dakikada gerçekleştirmiş olursunuz.

Mortgage Başvuru Sorgulama işleminizi Online olarak Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Teb Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>