Teb Bonus Card Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere bonus ayrıcalıkları ile bedava alış veriş fırsatı tanıyan, Teb Bankasının Teb Bonus Card Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Bonus Card ile yaptığınız alış verişlerde bir sürü bonus biriktirip daha sonrasında kullanabilirsiniz. Bonus üyesi işyerlerinde birikmiş bonuslar ile bedava alışveriş keyfine varırken, 24 aya kadar taksit yapma seçenekleri ile de vade farkı olmadan kredi kartınızı kullanabiliyorsunuz. Bütün banka kartı işlemlerini bu kart ile yapabileceğiniz gibi aynı zamanda nakit avans çekebilme özelliğiyle de paraya sıkıştığınızda kolayca yararlanabilirsiniz.

Teb Bankası Teb BonusCard Başvuru Sorgulama nasıl yapılır?

Artık kredi kartı almak eskiye nazaran çok daha kolay ve ayrıca şubelere de gitmeden internet üzerinden Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilir hem daha hızlı işlem yaparken hem de zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Teb Bonus Card Başvuru Sorgulama yapmak için aşağıdaki resme tıklamanız ve istediğiniz kart modelinden birini seçerek başvuru yapmanız yeterli.

Teb Bonus Card Başvuru Sorgulama

Yukarıdaki resme tıklayarak ulaştığınız siteden seçtiğiniz kredi kartı için formu eksiksiz olacak şekilde doldurup yolladığınızda Teb Bankası size geri dönüş yapacaktır.

Bir diğer Teb Bonus Card Başvuru Sorgulama için izleyebileceğiniz klasik yol ise; bir Teb Bankası şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Teb Bankası tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

Ted Bonus Card

Aşağıdaki linkten sayfayı açarak Tc. Kimlik No ve Cep telefonu bilginizi girip, güvenlik kodunu yazıp, devam butonuna tıklayınız ve daha sonraki sekmede ürün seçimini yapıp son sekmeden durumunu öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ.

No Responses to “Teb Bonus Card Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>