Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama | İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama

İhtiyacınız olan bir ürüne sahip olmak ya da eğitiminize katkıda bulunmak veya güzel bir tatile çıkmak; bunların hepsinin ortak noktası maddiyata dayalı olacaktır. Eğer maddi gücünüz sizi zorluyorsa bile hayata geç kalmamak adına bazı değişikliler yapabilir bankaların İhtiyaç Kredisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bazen de herkesin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, İhtiyaç Kredisi kullanarak istediklerini alabilmek için gereklidir. Her ihtiyaç için kredi kullanılabilmesi adına bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Teb Bankası nın Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz. Sizde kafanıza yatan kredi türüne karar verip, başvuracaksınız.

Teb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapacak müşteriler için istenilen belgeler şunlardır; Kimlik fotokopiniz, gelir belgesi durumlarınızı kesinlikle ispatlamak zorundasınız. Örnek vermek gerekirse; Son 2 aylık maaş bordronuz şirket müdürünüz tarafından imzalanmış olmalıdır ve imza atan kişinin imza sirkülerisi ile yetki belgesi de eklenmelidir. İhtiyaç Kredisi için, eğer serbest meslek erbabı iseniz; son vergi levhanızın fotokopisini getirmeniz yeterli olacaktır. Emekli vatandaşlarımız için, maaş cüzdanlarının fotokopilerini çektirip onlarla başvurmaları gerekmektedir. Ve son olarakta kira geliriniz mevcutsa, tapunuzun ve kira kontratınızın fotokopisini de eklemeniz istenecektir. İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama konusunda belgeleriniz ayrıntılı şekilde kontrol edilmektedir. Başvuran kişinin adres bilgisini teyit amaçlı ve kişinin adına düzenlenmiş olarak, işlem yapacağı süre içindeki 3 ayı kapsayan bir zaman diliminde; elektrik, su, doğalgaz, var ise sabit telefon faturalarından birinin aslını ya da 3 ay içinde muhtarlıktan veya nüfus müdürlüğünden alınmış ikametgah belgesi eklenecektir.

Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama

İstediğiniz her türlü elektronik eşya ve ihtiyacınız için; Teb Bankası na başvuruda bulunbilir, geri ödemenizi belirleyeceğiniz oralarda 36 aya varan taksitlerle maddi sıkıntıya girmeden yapabilirsniz. Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama Satın almak istediğiniz ürünü kredi kartı limitinizi doldurmadan ya da tamamını peşin vermek zorunda kalmadan, nakit sıkıntısı yaşamadan İhtiyaç Kredisi ile peşin alım avantajından faydalanıp taksitle ödeme imkanına kavuşacaksınız. İstenilen belgeleri hazırlayarak size en yakın Teb Bankası şubesine gidip hem ayrıntılı bilgi alabilir, hem de istediğiniz oranlarda Tüketici Finansmanı kapsamında İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Teb İhtiyaç Kredisi

Online olarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak için; aşağıda buraya tıklayınız yazan yere tıklayarak açılacak bankanın sayfasında, TC Kimlik No, Ad, Soyad, Doğum Tarihi, güvenlik kodunu girerek devam butonuna tıklayınız. Teb Bankası size en yakın zamanda geri dönüş yapacaktır.

Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama ve Online Başvuru Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

One Comment on "Teb İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama | İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama"

commenter

10 bin TL kredi çekmek istiyorum

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>