Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında hayatınızda ki fırsatları kaçırmadan eğitiminizi, ister kurs, dershane isterseniz, üniversite ya da okul olsun her kategori dahil olarak tamamlayabilirsiniz.

12 aya kadar vade seçenekleri tanıyan Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama sayesinde eğitim hayallerinizi ertelememiş ve geleceğe emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Taksitli, Kredili Mevduat Hesabı ya da vade seçenekli olarak kullanabileceğiniz Eğitim Kredisi, süreklilik arz eden bir işi  ya da geliri olduğu taktirde öğrenciye aksi halde öğrenci velilerine kullandırılan bir kredi türüdür. Krediyi çeken kişiye vade süresince hayat sigortası yapılacaktır. Ve Kredi çekilmesi için bir maddi ya da şahsi teminat gösterilmesi zorunludur.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Maliyet Tablosu

EĞİTİM KREDİSİ Alınacak Ücretler (TL)* Maliyet Oranları (%)***
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Diğer Ücretler* Aylık Toplam** Yıllık Toplam**
40.000.- TL 12 AY %1,10 3.626,21.-TL 68,30.-TL %1,35 %16,17

 

Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli evraklar; başvuru yapacak kişi kimliği, ehliyeti ya da pasaportu ile başvuruda bulunabilir. Bankanın size vereceği başvuru formunun doldurması gerekmektedir. Kişinin işini ve gelir durumunu belgeleyip, bankaya sunması gerekmektedir. Eğitime ilişkin belgeler, öğrenci belgesi, kimliği v.b. ve faturalar. Kişinin kendisine en yakın Vakıfbank şubesine başvuracağından, şube tarafından talep edilebilecek diğer belgelerde eklenerek başvuru işlemi gerçekleştirilecektir.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Vadenizi seçip kredinizi çektikten sonra, talimat vermeniz üzerine ayda bir ya da üç ayda bir ödeme yapma şansına sahip olursunuz. Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama konusunda düşük faiz oranlarından başlayan kredilerden faydalanabilirsiniz. Farklı miktarlarda almak istediğiniz krediler için size en yakın şubeden bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama ve Kredi Hesaplamak için BURAYI TIKLAYIN

Gelen Arama Kelimeleri:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1840 FJx-nhk1XBFNCx445H9lSFfGL6c7Mi_TXC41MsrrnZFRwvZreqtBhqIPfKVBUa8y df2a33f58497947c13232ddee80aeb3e25781efa&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

No Responses to “Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>