Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı | Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Başvuru Sorgulama

Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı 23-26 Haziran 2014 de Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu tarafından yapılan bir sınavdır. Fakat bu sınavda ortaya “paralel şike” yapıldığı konusu ortaya çıkmıştır.

Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı
Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Başvuru Sorgulama aşamasında Maliye Bakanlığı’ nda ki üst seviyedeki bir yetkili sınavı yapan tüm kurula kefil olduğunu belirtti ancak bu konuda kendilerine de Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı kapsamında 147 vergi müfettiş yardımcısının elendiği bu sınav ile bir çok şikayet geldiğini de ekledi.

Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Başvuru Sorgulama

Ve daha sonra yaptığı açıklamada da Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı hakkında inceleme başlattıklarını, ilerleyen zamanlar için sınav sisteminin yenilenip, değiştirilmesi ve Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Başvuru Sorgulama kapsamında yeni bir sınav hakkı da doğabileceğini ekledi.

No Responses to “Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı | Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>