Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama

Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama müşterilerine, 2015 yılının ilk kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarını karşılamak ve gerçekleştirmek istedikleri hayaller varsa ya da farklı şeyler düşünen herkesin yararlanabileceği pratik bir kampanyadır. Çoğu müşterinin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, ihtiyaç kredisi kullanarak istediklerini alabilmek bir sistem haline geldi. Her şey için kredi kullanılabilmesi için bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Yapıkredi’ nin Yapıkredi 2015  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama

Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını kaçırmayın. Serbest meslek ile uğraşanlar, emekliler, ücretli çalışanlar ve kısıtlama yapmadan herkes başvuruda bulunabilir.  Vadeleri dileğidiğiniz gibi 12-18-24-36 seçeneklerinden birini seçerek değerlendireblirsiniz.

Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 24 ay %1,21 25 TL %1,50 %17,97 248 TL
8.000 TL 36 ay %1,13 40 TL %1,39 %16,65 282 TL
15.000TL 36 ay %1,13 75 TL %1,39 %16,65 529 TL

 

Telefon bankacılığını kullanarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz, 444 0 444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama için gerek belgeler; Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, Kimliğinizin aslı ve fotokopisi (noter tasdikli olacak), Sabir bir telefon, doğalgaz, elektrik, su ya da cep telefon hatlı faturalarının son 3 ay içerisinde olanlarında biri, son olarakta gelirinizi gösteren bunu ayrıntısıyla belirteceğiniz; gelir belgesi.

Yapıkredi nin genel olarak yapılan dönemsel ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip ederekte size uygun bir kredi türüne karar verip başvurmanızda mümkün olmaktadır. İhtiyaç Kredisi kapsamında İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak isterseniz; SMS ile İstediğiniz Kredi Türünü yazın boşluk bırakarak, TC Kimlik Numaranızı ekleyin ve boşluk bıtakıp aylık net gelirinizi de yazıp 4411 e kısa mesaj olarak gönderin. Yapıkredi 2015  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında hızlı kredi seçeneğine ATM lerden başvurmak için; İhtiyaç Kredisi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvurularda banka cevap için anında geri dönüş yapacaktır. Eğer gelen cevapta ön onay almış iseniz gereken evraklarla en yakın şubeye başvuruda bulunarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

One Comment on "Yapıkredi 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama"

commenter

Araba almak istiyorum ama araç kredisinde satılamaz koyuyorlar diye biliyorum böyle çeksem güzel olucak sanırım

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>