Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Merhaba okurlar, artık günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  YapıKredi Bankasının Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama

Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama yapacak kişiler ilk önce göz önünde bulundurmalıdır ki bu aslında çok seyahat edenlerin ya da etmeyi düşünenlerin kartı. Çünkü seyahat üzerine bir çok ayrıcalığı bulunuyor. Çok kredi kartı kullanırım diyorsanız; AdiosCArd ile puan biriktitrip, bu puanlarla bedava konaklama ve restoran harcaması yapabilir, bunun yanı sıra da uçak, gemi, otobüs biletlerinizi alabilirsiniz. Seyahat ayrıcalıkları ve seyahat kampanyaları üzerine güzel hizmet olanaklarına sahip bir kredi kartıdır. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama aşamalarında, Adios ile Word üyesi olan işletmelerden kazandığınız puanları Worldcep uygulaması sayesinde telefonunuza dakika yükleme şansınız var. Bunun için; hesap özetinizde belirtilen Worldcep kodunuzu yazıp boşluk bırakarak, kızlık soyadınızı yazıp tekrar boşluk bırakarak kullanmak istediğiniz puanın miktarını da belirterek 4433’ e kısa mesaj yollarsanız, dakikalar telefonunuza yüklenecektir. Her şeyden önemlisi puanlarınızla, emeklilik primlerinizi, faturalarınızı ve kart ücretinizi ödeyebilme gibi güzel bir hizmete de sahipsiniz.

Yapıkredi Adios Kart Başvuru Sorgulama

Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adios Kart sahibi olmak için şubeye gitmeden, cep telefonunuzdan kısa mesaj ile başvuru yapmanız mümkün. Bunun için ADIOS yazıp boşluk bırakın TC Kimlik numaranızı yazın ve 4407’ ye kısa mesaj göndererek başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

Yapıkredi AdiosCard Başvurusu

Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama için diğer seçenek ise; bir Yapıkredi şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Yapıkredi tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

No Responses to “Yapıkredi AdiosCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>