YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında hayatınızda ki fırsatları kaçırmadan eğitiminizi, ister kurs, dershane isterseniz, üniversite ya da okul olsun her kategori dahil olarak tamamlayabilirsiniz.

Yurt içinde ya da yurt dışında eğitim harcamalarınız olabilir hiç ayırt etmeksizin 36 aya kada vade seçenekleri ile 50.000 TL ye kadar YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama sayesinde eğitim hayallerinizi ertelememiş ve geleceğe emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Taksitli, Kredili Mevduat Hesabı ya da vade seçenekli olarak kullanabileceğiniz Eğitim Kredisi, süreklilik arz eden bir işi  ya da geliri olduğu taktirde öğrenciye aksi halde öğrenci velilerine kullandırılan bir kredi türüdür. Krediyi çeken kişiye vade süresince hayat sigortası yapılacaktır. Ve Kredi çekilmesi için bir maddi ya da şahsi teminat gösterilmesi zorunludur.

YapıKredi Eğitim Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 24 ay %1,20 25 TL %1,49 %17,82 248 TL
10.000 TL 36 ay %1,12 50 TL %1,38 %16,50 352 TL
15.000 TL 36 ay %1,12 75 TL %1,38 %16,50 528 TL

 

YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekl evraklar; başvuru yapacak kişi kimliği, ehliyeti ya da pasaportu ile başvuruda bulunabilir. Bankanın size vereceği başvuru formunun doldurması gerekmektedir. Kişinin işini ve gelir durumunu belgeleyip, bankaya sunması gerekmektedir. Eğitime ilişkin belgeler, öğrenci belgesi, kimliği v.b. ve faturalar. Kişinin kendisine en yakın YapıKredi Bankası şubesine başvuracağından, şube tarafından talep edilebilecek diğer belgelerde eklenerek başvuru işlemi gerçekleltirilecektir. Yurt dışı eğitimi yapılacaksa evraklara öğrencinin vizesi ve okuldan alınmış ise faturası da eklenecektir.

Yapıkredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Vadenizi seçip kredinizi çektikten sonra, talimat vermeniz üzerine ayda bir ya da üç ayda bir ödeme yapma şansına sahip olursunuz. YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama farklı miktarlarda almak istediğiniz kredilerinizi kendiniz hesaplayabilmek için sayfamızın altındaki linki tıklayarak yönlendirileceğiniz YapıKredi Bankası sitesinden eğitim kredisi kısmını seçerek kolayca hesaplayabilirsiniz. Hesapladıktan sonra altta karşınıza ödeme tablosu da çıkacaktır.

YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama ve hesaplama için BURAYI TIKLAYIN

No Responses to “YapıKredi Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>