YapıKredi WorldCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Merhaba okurlar, artık günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  YapıKredi Bankasının YapıKredi WorldCard Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

WordlCard Başvuru Sorgulama

Artık kredi kartı başvurularını kolay bir şekilde SMS yöntemiyle başvuru yapabilirsiniz. Bankalara gidip saatlerce kuyruk beklemeniz ya da ilk etapta bir çok sayfadan oluşan evrakları doldurmanıza gerek kalmayacaktır. Yapıkredi WorldCard Başvuru Sorgulama içinde sayfamızın en altında vereceğimiz linkten ulaşarak Yapıkredi Bankasına ait olarak çıkartılan kartlardan Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz. Böylece kart almaya hak kazanıp kazanmadığınızı sorgulattırabilirsiniz.

Çok fazla taksit seçeneğine sahip olmak ve alış verişlerinizden para puanlar kazanıp daha sonraki harcamalarınızdan düşebilmek için Yapıkredi WorldCard Başvuru Sorgulama yapmanız gerekmektedir. Bir WorldCard a sahip olmak için bir kaç başvuru yolundan birini tercih etmeniz yeterli olacaktır.  SMS ile Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yolu en kolay ve pratik yollardan biridir.

Bunun için yapmanız gereken; WORLD yazıp boşluk bırakarak TC. Kimlik Numaranızı yazarak 4421 e gönderirseniz YapıKredi WorldCard Başvurusu yapmış olursunuz.

Yapıkredi WorldKart Başvuru Sorgulama

Eğer WorldCard sahibiyseniz  ve çocuğunuza ya da eşinize Ek Kart çıkartmak istiyorsanız yine SMS yolunu kullanarak EKKART yazıp boşluk bırakın ve TC. Kimlik No yazarak 4554 e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Son olarak Yapıkredi WorldCard Başvuru Sorgulama için izleyebileceğiniz klasik yol ise; bir Yapıkredi şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Yapıkredi tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

Yapıkredi Başvuru Sorgulama

Aşağıdaki buraya tıklayınız yazısından sayfayı açarak başvurunuz sonucunda size verilen referans kodu ile altında bulunan TC. Kimlik Numaranızı yazarak en sonda güvenlik kodunuda girip sorgulaya tıklarsanız başvuru sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ.

One Comment on "YapıKredi WorldCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter

kredi kartıyla cep telefonuna 9 taksit olayı başladı mı?

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>