Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama | Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama

Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama kampanyası; Yapıkredi nin siz müşterilerine yeni yıla gireceğimiz şu günlerde nakit desteği olması amacıyla, oluşturduğu bir kampanyadır. Günde sadece 10 TL ödeyerek, 9,000 TL kredi alıp, faiz oranı olarak da sadece % 1,09 ödeyerek Yılbaşını sevdiklerinizle dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Yapıkredi nin Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama

Seçeneğin bu kadar fazla olduğu ve yeni yılın yaklaştığı anlarda herkes kendi maddi durumuna ve ihtiyacına en uygun olacak banka ile çalışmak ve zorlanmamak ister. Avantajlı olarak Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında Yeniyıl kredilerinden faydalanmak için Yapıkredi yi tercih edebilirsiniz. Bankalara borç, ödenek konusunda düzenli ödeme yapanların belirli bir kredi notu oluşmaktadır, buna dikkat edilmesi gerekir. Kredi tutarı maliyet tablasonu aşağıda sizlerle paylaşmaktayız.

Kredi Tutarı Vade Müşteri Faiz

Oranı

Sigorta Masrafı Aylık Toplam Maliyet

Oranı

Yıllık Toplam Maliyet

Oranı

Aylık Taksit Tutarı
9.000 TL 36 ay %1,09 49 TL %1,34 %16,09 315 TL

Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama için istenilen belgeleri sizlerle paylaşacağız. Bu belgeler; TC Kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanı, ehliyetiniz ya da pasaportunuz seçeneklerinden biri ile başvurmanız yeterlidir. Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama için gelir düzeyinizi belgelemenizi isteyecektir. Devlet Dairelerinde çalışan Kamu çalışanları için Bordrolarını götürmeleri yeterlidir. Özel sektörde çalışanlar için, bordroları, kişnin üzerinde haciz bulunmadığınız belirtecek bir belge, şirketin imzası ve imza sirkülerisi ile sgk hizmet dökümü belgesi ile başvurmaları gerekmektedir. Faiz gelirlerini gösterebilmeleri için banka hesap cüzdanı ile eğer üzerine konut varsa bunu tapusu ile kira kontratının fotokopisini de eklemeleri yararlarına olacaktır. Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama yapan kişiler eğer maaşlarını Yapıkredi üzerinden alıyor iseler gelir belgesi evrakları getirmesine gerek kalmayacaktır.

Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama aşamaları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz; 0850 222 0 444 nolu telefonu arayabilirsiniz. En yakın Yapıkredi şubesine giderek başvuruda bulunabileceğiniz gibi aşağıda buraya tıklayınız yazan yere tıklayarak açılacak bankanın sayfasından da ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıkredi Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama ve Başvuru Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama | Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>