Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Sorgulama | Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Herkesin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde nakit avans kullanarak istediklerini alabilmek herkes için bir sistem haline geldi. Taksitli Nakit Avans Kampanyası katılımı için bankalar çalışmalar yapıp, hizmetler vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Ziraat Bankası nın Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Sorgulama

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Sorgulama yaparken; kampanya katılım tarihlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. 15 Aralık ve 30 Aralık 2014 tarihleri içerisinde, dilediğiniz Taksitli Nakit Avans Kampanyası katılımını 8 taksit olarak, % 1.09 faiz oranı ile çekebilir ve nakit ihtiyaçlarınıza karşılık gönlünüzce kullanabilirsiniz. İşlem yaparak çekmek istediğiniz tutar, kişinin kartı üzerindeki nakit çekim limiti ile orantılı olarak değişim göstermekte ve günlük işlem ücreti taban olarak 100 TL olabileceği gibi tavan olarak da 10 000 TL olabilmektedir. Ayrıca yapılan bu Taksitli Nakit Avans Kampanyası işlemlerinden malesef maxipuan kazanamazsınız. Taksit gününde ödeme yapılamadığı taktirde, günlük faiz uygulanacaktır.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Sorgulama yapabilmek için her an her yerden 444 00 00 nolu telefonu arayarak hem ayrıntılı bilgi alabilir, hem de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra ATM ler aracılığı ile ya da online olarak internetten ve şubelerden de gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli Nakit Avans Kampanyası için ATM üzerinden çekim yapacaksınız, ATM lerin belirli bir günlük para çekim limiti bulunmaktadır ve ancak bu sınırlar çerçevesinde yapabilirsiniz. Taksitli Avans işlemleri Maximum Kart dışındaki kartlarla yapılmamaktadır. Taksitli Nakit Avans Kampanyası katılımınızdan sonraki süre içerisinde, geri ödeme yapacağınız zaman boyunca kredi kartınızın hesap kesim gününü değiştiremeyeceksiniz. Fakat bu tarihe göre oranlayarak taksit tutarı değişikliğinde bulunabilirsiniz.

No Responses to “Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Sorgulama | Taksitli Nakit Avans Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>